Căutăm Video Editor

Poți face editare video 2
Căutăm o persoană care să se ocupe de editarea și prelucrarea video-urilor.

Responsabilitățile job-ului:

  • Editarea post-producție a materialului filmat
  • Prelucrarea video-urilor pentru oferirea formei finale a produsului
  • Prelucrarea pshotoshop a materialelor interne
  • Combinarea elementelor de grafică și creativitate pentru oferirea unei imagini unice

Candidatul ideal:

  • Deține cunoștințe de bază în DaVinci Resolve
  • Poate prelucra în photoshop materialele
  • Înțelege și operează în procesul de muncă cu layere
  • Este responsabil și ambițios
  • Iubește ceea ce face

Constituie un avantaj cunoașterea:

  • adobe audition sau alte softuri de editare sunet
  • editare/corecție de bază adobe after effects

Beneficiile pe care le punem la dispoziție:

  • Oficiu echipat cu necesitățile de care ai nevoie
  • Echipă tânără, ambițioasă și prietenoasă
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare personală.
  • Proiecte noi și interesante

Dacă ești interesat de această poziție, trimite CV-ul tău la adresa hc@dad.md  și noi te vom contacta!

Articol adaugat de: Oleacu Mihaela