Angajăm Manager Vânzări Limba Spaniolă

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu infraroșu.

 “SPAMOL” anunță concurs pentru următorul post vacant:   Manager Vânzări Limba Spaniolă

Responsabilităţi:

- Pregătirea ofertelor
- Verificarea ofertelor și a produsului finit
- Organizarea și urmărirea livrărilor
- Asistență post-vânzare
- Înregistrarea și raportarea reclamațiilor
- Oferire consultațiilor tehnice
- Asigurarea legăturii între clienți, dealeri,designeri și secția de producere
- Traducerea materialelor informative ale companiei

Beneficii:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
- Perioadă de instruire plătită
- Salariu competitiv (fix şi plătit la timp)
- Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
- Program de lucru:  Luni -Vineri, 8.00-17.00
- Prânz complex și transportul în raza oraşului – gratuit

Cerinţe:

- Cunoașterea limbii spaniole la nivel avansat, cunoașterea limbii engleze constitue un avantaj
- Experiență în vânzări constitue un avantaj
- Aptitudini bune de comunicare şi organizare
Restul te vom învăța noi! Ești interesat?

Expediază-ne CV-ul la mailul: office@alpha-industries.eu
Telefon: 078023943 ;  022-45-06-80

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet