Suplinire post vacant pentru poziția de Asistent de proiect

Distribuie prietenilor:

AO ,,CASMED’’ invită persoanele interesate pentru poziția de asistent de proiect în mun. Bălți.

Perioada de angajare: februarie 2020 – decembrie 2020 (cu posibilitate de extindere)

Poziţie: full-time (8 ore)

Responsabilități:

  • Organizarea și desfășurarea activităților logistice pentru activitățile proiectului (instruiri, conferințe, distribuire de publicații , etc);
  • Menținerea comunicării între echipa de implementare şi partenerii, beneficiarii proiectului;
  • Colectarea și sistematizarea informaţiilor necesare pentru întocmirea diverselor tipuri de rapoarte;
  • Ținerea evidenței tuturor documentelor, informațiilor, materialelor scriptice şi electronice privind activitățile din proiect;
  • Efectuarea traducerilor Română – Engleză – Română a documentelor curente;
  • Alte responsabilități necesare pentru buna desfășurare a proiectului.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare;
  • Nivel avansat de comunicare scrisă şi verbală în limba română.
  • Cunoaşterea obligatorie a limbii engleze;
  • Cunoașterea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • Permisul de conducere cat. B constituie un avantaj;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj.

Locul de muncă: Bălți

Dosarul candidatului va include:

  • CV-ul candidatului;
  • Scrisoare de intenţie;
  • Indicarea a două referinţe şi datele de contact ale acestora.

Procesul de recrutare: Depunerea dosarelor se va face prin email la adresa: ngo_casmed@yahoo.com cu specificarea „Aplicare asistent proiect” până la data de 31 ianuarie 2020, ora 17.00. Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza dosarelor.

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet