CCI a RM angajează Consultant în Afaceri

Camera de Comerţ şi Industrie a Republicii Moldova anunţă concurs pentru postul vacant de Consultant în Afaceri.

Scopul general al funcției: prestarea serviciilor de consultanță în afaceri, în cadrul sistemului Cameral.

Cerinţe faţă de candidaţi/candidate:

Studii: superioare în domeniul economie, finanțe, drept, management.

Experienţă de muncă: cel puţin 3 ani în domeniu.

Capacități:

  • Comunicabilitate, lucru în echipă;
  • Gândire analitică și sistemică;
  • Soluționare operativă a problemelor;
  • Abilități de respectare deadline-uri, flexibilitate;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză.

Responsabilități:

  • Prestarea serviciilor de consultanța în afaceri (accesarea fondurilor, planificarea afacerii, identificarea partenerilor, etc)

Persoanele interesate pot expedia CV-ul pe adresa natalia.calenic@chamber.md pînă la data de 27.07.2022.

Vor fi contactate numai persoanele care corespund cerințelor înaintate.

Pentru detalii și clarificări 0 78 78 30 02.