Montator(oare) imagine în Serviciul publicitate și vânzări

IP Compania "Teleradio-Moldova" angajează montator imagine talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din Serviciul publicitate și vânzări.

Responsabilități:

  • Editarea și post-producția de materiale publicitare video pentru clienții Companiei
  • Colaborarea cu colegii și clienții pentru a înțelege nevoile și cerințele clienților și a realiza materiale publicitare personalizate
  • Respectarea termenelor limită și a standardelor de calitate ale Companiei

Cerințe:

  • Experiență minimă în editarea video
  • Cunoștințe de utilizare a software-urilor de editare video/audio
  • Creativitate și abilitatea de a găsi soluții eficiente pentru problemele întâmpinate
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții

Beneficii:

  • Angajare oficială
  • Salariu stabil
  • Un mediu de lucru proactiv
  • Oportunități nelimitate de dezvoltare personală și profesională

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 060 214898

Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați.