specialist in terapie comportamentala

Centrul Social AO SOS Autism angajează SPECIALIST ÎN TERAPIA COMPORTAMENTALĂ

Responsabilitati:

- punerea in aplicare a strategiilor ABA de predare intensiva, cu scopul de a promova dobandirea abilitatilor sociale, academice, lingvistice si de auto-servire.

- implementarea si adaptarea programelor in acord cu recomandarile consultantului/ supervizorului.

Cerințe:

  • Persoană tânără, energică, aptă să muncească în condiții de stres
  • Experiența anterioară este binevenită, dar nu necesară
  • Capacitate de a învăța rapid lucruri noi
  • absolvent sau în curs de absolvire a facultății de Psihologie, Pedagogie, Asistență Socială, Psihopedagogie, Medicină ori alte domenii relevante
  • dragoste față de copii

Oferim:

-orar de muncă flexibil, inclusiv part-time

-instruire in domeniul analizei comportamentale aplicate (inițială și continuă)

-angajare oficială în câmpul muncii( pachet social integrat), salariu 13600 mdl ( pu 8 ore/zi).

- supervizarea/mentoratul unui specialist certificat.

- posibilitate de creștere în acest domeniu

- lipsa plictiselii și rutinei

In etapa de selectie initiala va rugam sa trimiteti un CV complet impreuna cu o scrisoare de intentie si alte documente relevante, la:

sosautismrm@gmail.com.

Tel : 068880988.

Социальный центр AO SOS Autism приглашает на работу СПЕЦИАЛИСТА ПО ПОВЕДЕНЧЕСКОЙ ТЕРАПИИ

Обязанности:

- реализация стратегий интенсивного обучения ABA с целью содействия приобретению социальных, академических, лингвистических навыков и навыков самообслуживания.

- внедрение и адаптация программ в соответствии с рекомендациями консультанта/супервайзера.

Требования:

- Молодой, энергичный человек, способный работать в стрессовых условиях.

- Предыдущий опыт приветствуется, но не обязателен

- Способность быстро обучаться новому

- выпускник или заканчивающий факультет психологии, педагогики, социальной помощи, психопедагогики, медицины или других соответствующих направлений

- любовь к детям

Мы предлагаем:

-гибкий график работы, в том числе неполный рабочий день

-обучение в области прикладного поведенческого анализа (начальное и постоянное)

-официальное трудоустройство в сфере труда (комплексный социальный пакет), заработная плата 13600 леев (8 часов/день).

- руководство/наставничество сертифицированного специалиста.

- возможность роста в данной сфере

- отсутствие скуки и рутины

На начальном этапе отбора отправьте полное резюме вместе с письмом о намерениях и другими соответствующими документами по адресу:

Телефон: 068880988.