Oportunitate de angajare: Consultanți Juniori la CICO!

Centrul de Instruire și Consultanță Organizațională (CICO), angajează consultanți juniori pasionați de managementul organizațiilor și dornici să contribuie la proiecte captivante în sectorul necomercial! Alătură-te echipei noastre și ai șansa de a lucra alături de consultanți seniori experimentați, având oportunitatea de a te implica în activitățile noastre de suport pentru organizațiile societății civile.

Responsabilități principale:

  • Realizarea activităților de analiză și cercetare.
  • Elaborarea drafturilor documentelor.
  • Asigurarea aspectelor administrative ale activităților de suport organizațional.
  • Participarea activă la ședințe și activități de formare alături de consultanții seniori.

Cerințe pentru candidați:

  • Capacități solide de analiză și cercetare.
  • Abilități remarcabile în redactarea textelor coerente.
  • Cunoștințe avansate de limbile română, engleză și rusă.
  • Proactivitate, organizare și pasiune pentru sisteme, politici și proceduri.

Beneficii:

  • Volumul estimat de lucru este full-time, cu un grafic flexibil.
  • Remunerare direct proporțională cu rezultatele obținute;
  • Cultura organizațională orientată către rezultate;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

Cum te poți alătura echipei CICO? Trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email info@management.md până pe data de 18 februarie 2024. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Alătură-te echipei noastre și împreună vom contribui la generarea de impact pozitiv în dezvoltarea organizațiilor societății civile!

CICO – Investim în tine, ca să produci mai mult Bine!