Distribuie prietenilor:

ONG Automobil Club din Moldova angajează Secretar-asistent în proiecte

Program: 8 ore, full time

Cerințe:

  • studii superioare
  • comunicare foarte bună si atitudine diplomatică
  • rigurozitate si organizare
  • limba romană scris/vorbit fluent
  • limba engleză scris/vorbit fluent
  • alte limbi straine vor fi un plus
  • cunostinte bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.
  • persoana echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă si amabilă
  • corectitudine, seriozitate, sinceritate si dispunere la colaborare

Responsabilități:

  • asistență în gestionarea și implementarea activităților din cadrul proiectelor
  • gestionarea conținutului de pe pagina web a companiei și rețelele sociale asociate
  • contactare si preluare apeluri telefonice / email-uri
  • menținerea legăturilor cu clienții și partenerii
  • gestionarea constantă a documentelor companiei

Beneficii oferite:

  • salariu corespunzator unui program full time, cu perspectivă de creștere
  • mediu de lucru profesional.

Perspectiva de promovare ulterioară la pozitie de manager si coordonare a proiectelor.

CV-urile cu foto inclus se vor trimite la office@acm.md

Selectarea candidaților pentru interviu se va efectua pînă pe 31 iulie 2019, iar candidații selectați vor fi ulterior invitați la sediul organizației pentru convorbire.