Angajăm Director Centru Medical pe piața locală

Posezi calități de leadership și conducere, iar vânzările și negocierile îți vin natural?! Vii cu inițiative și propui idei care să eficientizeze procesul de lucru?! Dacă managementul unui centru medical îți este familiar, iar atingerea țintelor de business nu te sperie, acest job este pentru tine. Vei supraveghea, dirija și ghida toate procesele interne a centrului, inclusiv conducerea unei echipei și vei avea impact direct asupra cifrei de afacere la nivel local.

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi asigurarea îndeplinirii planului de afaceri;
  • Vânzarea și promovarea activă a produselor și serviciilor centrului;
  • Asigurarea îndeplinirii indicatorilor de performanţă şi mărirea bazei de clienţi;
  • Asigurarea deservirii calitative a clienților în cadrul centrului;
  • Controlul activității clinicii în corespundere cu cerințele stabilite de reglementări;
  • Promovarea culturii corporative în relaţiile reciproce ale personalului cu clienţii;
  • Reprezentarea în relaţiile cu clienţii şi autorităţile publice locale din raza de activitate a centrului medical;
  • Menţinerea şi promovarea imaginii pozitive pe piața locală.

Cerințe:

  • Studii superioare economice în domeniul financiar-bancar; administrare business, medicina, sau alte studii similare;
  • Cunoașterea reglementărilor în vigoare privind activitatea unei instituții medicale;
  • Cunoaşterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Experiența de lucru minim 5 ani în domeniul medical;
  • Minim 3 ani în funcții de manager;
  • Cunoașterea PC la nivel avansat.

Beneficii:

  1. Salariu competitiv și alte beneficii financiare;
  2. Program de muncă stabil;
  3. Oportunități de dezvoltare profesională.

Daca te intereseaza jobul, aplica aici  ----> Director Centru Medical

Articol adaugat de: Olesea Ursu