Academia de Limbi Străine ”Poliglot” te așteapă în echipa Sa

Te așteptăm în echipa noastrăMaketă anunț angajare profesori

Ești creativ(ă), comunicabil(ă), degajat(ă) și cunoști o limbă străină, ai putea să oferi cunoștințele și secretele acestei limbi și altor oameni, dar încă nu ai găsit locul sau momentul potrivit să o faci?

Academia de Limbi Străine ”Poliglot” are o ofertă avantajoasă pentru tine: Fii parte a echipei noastre și fă ceea de ce ești pasionat, fă-ți programul de lucru după cum îți dorești, atât în format online, cât și format offline, plus fii remunerat după meritul și efortul depus.

Angajăm profesori la următoarele poziții: 

- engleză;

- franceză;

- germană;

- italiană;

- spaniolă;

- chineză;

- rusă;

- alte sugestii, pentru alte limbi.

Sună acum la numărul de telefon: (+373) 69320183, sau scrie-ne acum la poșta noastră electronică: academiapoliglot@gmail.com, pentru a transmite CV-ul indiferent din ce colț al țării, sau al lumii ești și devin-o parte din marea noastră echipa!

Fii parte a schimbării pe care o facem împreună!

Persoană de contact:

Anastasia Djemalov, administrator.

Sursă rețele de comunicare virtuală:

”Be unique, be your brand”

Articol adaugat de: Liviu Moraru