Șef Departament HR

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie internațională ce oferă Servicii de transbordare, depozitare și logistică, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

ȘEF DEPARTAMENT HR

Descrierea jobului:
● Oferirea de suport în procesul de recrutare, realizarea de anunţuri de angajare, selecţia de CV-uri şi participarea la interviuri;
● Eliberarea adeverinţelor de orice fel precum şi a altor acte solicitate de salariaţi, cu respectarea prevederilor legale;
● Colectarea și centralizarea tuturor informațiilor justificative privind statul de plată (pontaje, concedii medicale, de odihnă, modificări de salarii, prime, bonusuri, etc.);
● Menţinerea legăturii cu angajaţii şi acordare de suport în implementarea iniţiativelor şi proiectelor departamentului de resurse umane;
● Gestionarea bazelor de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de muncă şi modificările acestora;
● Realizarea de rapoarte şi analize privind indicatorii de HR.

Cerințe:
● Studii superioare în Resurse Umane sau Finanțe și Business Administrare;
● Experiență de cel puțin 5 ani într-o poziție similară;
● Cunoștințe limbi: româna și rusa și engleza;
● Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office la nivel avansat;
● Cunoștințe solide în legislația muncii.

Beneficii:
● Mediu de lucru dinamic și provocator;
● Oficiu în centrul orașului;
● Salariu stabil;
● Graficul de muncă: Luni-Vineri, 09:00-18:00;
● Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: rr80@search4staff.com ; indicând codul SDH în subiect sau să apeleze la numărul: 062101257 .