HR Generalist

Suntem în căutarea unui candidat proactiv și comunicativ pentru poziția de HR Generalist.

Descrierea jobului:

  • Oferirea de suport în procesul de recrutare, realizarea de anunţuri de angajare, selecţia de CV-uri şi participarea la interviuri;
  • Eliberarea adeverinţelor de orice fel precum şi a altor acte solicitate de salariaţi, cu respectarea prevederilor legale;
  • Colectarea și centralizarea tuturor informațiilor justificative privind statul de plată (pontaje, concedii medicale, de odihnă, modificări de salarii, prime, bonusuri, etc.);
  • Menţinerea legăturii cu angajaţii şi acordare de suport în implementarea iniţiativelor şi proiectelor departamentului de resurse umane;
  • Gestionarea bazelor de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de muncă şi modificările acestora;
  • Realizarea de rapoarte şi analize privind indicatorii de HR.

Cerințe:

  • Studii superioare în Resurse Umane sau Finanțe și Business Administrare;
  • Experiență de cel puțin un an într-o poziție similară;
  • Cunoștințe limbi: româna și rusa și engleza;
  • Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office la nivel avansat;
  • Cunoștințe solide în legislația muncii.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare;
  • Graficul de muncă: Luni-Vineri, 09:00-18:00;
  • Tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: tv60@search4staff.com indicând codul HRG în subiect sau să apeleze la numărul: 060422844.