Operator Contact Center

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Oferirea informaţiilor corecte şi actualizate;
  • Primirea și transmiterea e-mail-uri;
  • Înregistrarea reclamaţiilor din partea clienţilor şi rezolvarea acestora;
  • Asimilarea de cunoștințe despre procesele specifice companiei pentru a avea capacitatea de a oferi soluții simple și eficiente.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române, ruse;
  • Excelente abilități de comunicare vorbit și scris;
  • Capacitate de a lucra atât individual cât și în echipa;
  • Cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office – Word, Excel, E-mail);
  • Persoană responsabilă, amabilă, atentă la detalii.

Oferta:

  • Angajare oficială și salariul atractiv;
  • Un birou modern și plăcut, amplasat în centrul orașului;
  • Graficul de muncă: de Luni - Sâmbătă, de la 9:00-18:00;
  • Oportunitate de creștere și dezvoltare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: tv60@search4staff.com  indicând codul OCC în subiect sau  să apeleze la numărul: 060422844