Angajăm Tehnician / Asamblor pentru deplasări în Europa

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu infraroșu.

Compania ,,SPAMOL” anunță concurs pentru următorul post vacant:

Tehnician/Asamblor pentru deplasări în Europa

Responsabilități:

- Asamblarea și montarea produselor din lemn;

- Conectarea tuturor echipamentelor și accesoriilor;

- Verificarea produsului final

Cerinţe:

- Obligatoriu cunoașterea unei limbi străine la nivel intermediar  (engleza, franceza sau germană) ;
- Experienţa în asamblarea produselor din lemn;
- Cunoştinţe tehnice și orientarea în planuri tehnice;
- Permisul de conducere B (C constituie un avantaj);
- Disponibilitatea de a efectua deplasari peste hotare (3-4 luni);
- Orientat spre rezultat;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
 -Deținerea  pașaportului  român;

Oferim:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional;
- Angajare oficială;
- Salariu competitiv;
- Cazare gratuită în timpul deplasării;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: office@alpha-industries.eu   sau sa telefoneze la nr. 078023943 ;    022-45-06-80.

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet