Contabil_or.Leova

Distribuie prietenilor:

Contabil (Leova)

Oferim:
- salariu motivant și plătit la timp;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- concedii oferite în conformitate cu prevederile legislației muncii.

Program de lucru: 09:00-18:00 (5 zile lucrătoare și 2 zile de repaus).

Responsabilități:

  • evidenta documentelor primare;
  • evidenta intrarilor valorilor materiale (inclusiv importuri);
  • recepționarea și verificarea documentelor contabile;
  • arhivarea in conditii bune a documentelor contabile;
  • evidența foilor de parcurs, casarea materialelor aferente exploatării mijloacelor de  transport;
  • inventarierea periodica a stocurilor, formularelor cu regim special;
  • verificarea decontarilor cu contragenţii;
  • alte sarcini specificate de contabil-sef.

Cerințe:
- studii superioare/medii de specialitate în domeniul contabilității;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- experiență anterioară de cel puțin 3 ani;
- cunoașterea programului 1C:Contabilitate;
- atenție, responsabilitate, punctualitate.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: e.turea@bulr.com  specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplică.
Telefon: (022) 23-23-24.

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet