Angajăm coordonator de proiect full time în mun. Bălți

Distribuie prietenilor:

Asociația Obștească „CASMED” invită să aplice persoanele interesate pentru poziția de Coordonator / coordonatoare de proiect în mun. Bălți

Cerințe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare în domeniul juridic, social, pedagogic sau medical;
  • Capacități bune de comunicare scrisă și orală în limba engleză;
  • Capacități excelente de planificare, coordonare și monitorizare;
  • Capacități bune de scriere a proiectelor;
  • Experiență profesională în elaborarea rapoartelor de monitorizare/evaluare și a altor documente justificative;
  • Competențe de facilitare / livrare a instruirilor;
  • Capacitatea de stabilire a priorităților și de obținere a rezultatelor sub presiune;
  • Capacitatea de a lucra în mod eficace într-o echipă multidisciplinară;
  • Capacitatea de utilizare a echipamentelor electronice de birou și a aplicațiilor aferente (procesare de text, foi de calcul, prezentări, comunicare electronică, internet etc.);
  • Inițiativă, atenție la detalii, capacitatea de a păstra confidențialitatea, integritate și discreție;
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
  • Permis de conducere cat. B și experiență de condus automobilul min. 1 an;
  • Disponibilitate pentru deplasări în regiune;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea adecvată a tuturor activităţilor în conformitate cu planul proiectului;
  • Colectarea datelor şi monitorizarea rezultatelor şi indicatorilor de performanţă ai proiectului;
  • Elaborarea rapoartelor narative şi financiare;
  • Menținerea relaţiilor de colaborare cu partenerii de proiect;
  • Monitorizarea activității partenerilor locali din regiune.

Beneficii:

  • Mediu de lucru atractiv şi echipă tînără şi dinamică;
  • Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;
  • Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: ngo_casmed@yahoo.com, indicând poziția la care aplică până pe data de 15 august.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

Articolele publicate din 1 iunie 2020 nu au fost supuse verificarilor

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet