Compania BUELO angajează Social Media Manager

Distribuie prietenilor:

Compania BUELO angajează Social Media Manager.

Cerințe față de candidați:

- Cunoștințe și experiență pentru promovarea companiei pe rețelele de socializare (Facebook, Instagram, Youtube, OK etc.)
- Cunoștințe în crearea și gestionare reclamelor plătite pe facebook și alte platforme.
- Cunoașterea aplicațiilor de editare foto și video.
- Experiență în scrierea textelor ce vând în online.

Responsabilități de bază:
- Abilități de copywriting.
- Capacitatea de a crea/alege materiale și a pregăti content pentru rețelele de socializare.
- Cunoșterea limbii române (scris/vorbit), rusă (opțional).
- Creativitate și profesionalism.
- Bune capacităţi de comunicare şi de lucru în echipă.

Oferim:
- Remunerare: Un salariu competitiv și motivant;
- Creștere profesională și dezvoltare personală.

 Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-urile pe adresa de email: bujor.nata@gmail.com, cu subiectul „ANGAJARE SOCIAL MEDIA MANAGER”

DEADLINE: 26.05.20

Alte articole:

helpVă place portalul CIVIC.MD? Vă invităm să contribuiți lunar cu suma de 1 Euro pentru menținerea portalului.

Click AICI pentru a contribui lunar  (Card Bancar sau PayPal)

Toate serviciile comerciale oferite de portal până recent au fost suspendate. Dacă reușim să acoperim minimul necesar din aceste contribuții - toate spațiile pentru bannere vor fi oferite gratuit organizațiilor necomerciale sau agenților economici cu puternice elemente de responsabilitate socială. Absolut toate serviciile vor fi gratuite!

Sperăm că vă veți alătura!

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet