Distribuie prietenilor:

O.C.N. Aventus Finance S.R.L: (https://credit7.md/) - structură a grupului financiar internațional Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea în funcție de Șef Departament Colectare.

Cerințe față de candidat:
1) Studii superioare în Drept și/sau Economie;
2) Experiență de cel puțin 3 ani în poziții similare;

3) Experiență în conducerea unui colectiv;
3) Abilități de comunicare și convingere;
4) Spirit de echipa, organizat și grad înalt de responsabilitate;
5) Cunoașterea limbilor Româna, Rusă;
6) Cunoașterea MS Office (MS Word, MS Excel etc.)

Responsabilități:
1) Supravegherea și coordonarea zilnică a angajaților din cadrul Departamentului;
2) Întocmirea rapoartelor periodice privind procesul de colectare;

3) Crearea taskurilor pentru automatizarea proceselor și majorarea eficienței activității de recuperare a angajaților;
4) Gestionarea portofoliul de credite NPL;
5) Dezvoltarea mecanismelor de motivare a angajaților din cadrul Departamentului;

Oferta Companiei:
* Program: luni - vineri 9:00 - 18:00;
* Salariu motivant (el va fi stabilit în rezultatul convorbirii);
* Bonusuri în baza KPI-urilor;
* Angajare oficială;
* Oportunități pentru dezvoltare personală și autorealizare.

* Traininguri și teambuilding-uri locale cât și internaționale.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@credit7.md
Doar candidații selectați vor fi contactați.

Alte articole de acest autor:
Author: Vadim Costovici

logoStarNet

Hostingul si serviciile internet pentru administrarea portalului CIVIC.MD sunt oferite gratuit de compania Starnet