Ziarul de Gardă angajează manager de oficiu

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Ziarul de Gardă angajează manager de oficiu. Redacția propune salariu motivant, un climat binevoitor și perspective de creștere profesională.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

  • Educație: Studii universitare în management, administrare, afaceri, comunicare, sau alte domenii adiacente;
  • Experiența profesională:  Experiență de lucru într-o poziție similară este un avantaj;
  • Abilități de bază: Abilități manageriale și organizatorice. Experiența de muncă în administrarea proiectelor și o bună cunoaștere a limbii engleze vor constitui un avantaj.

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Managementul proiectelor, organizarea bunei desfășurări a activităților programate,  planificarea și evidența activităților, completarea rapoartelor de activitate;
  • Monitorizează performanța organizației, organizarea acțiunilor de creștere a performanței, organizarea activităților de dezvoltare profesională a membrilor echipei;
  • Participă la elaborarea sau ajustarea politicilor de activitate, a planurilor și proiectelor de lucru;
  • Cunoaște și acceptă produsele și obiectivele ZdG.

CONDIȚII DE MUNCĂ

        Redacția asigură:

  • un loc de muncă dotat cu echipamentele și materialele necesare;
  • un salariu motivant, contract de muncă, achitarea taxelor obligatorii;
  • respectarea libertăților și drepturilor;
  • un climat redacțional binevoitor, plin de respect și colegialitate;
  • condiții de creștere profesională.

Persoanele interesate trebuie să prezinte Dosarul de Angajare compus din:

  • CV-ul actualizat;
  • un mesaj în care este explicat interesul pentru această poziție.

Dosarul de Angajare va fi expediat prin e-mail la adresa  ziardegarda@gmail.com cu titlul: ”Manager de Oficiu”.

Organizații vizate: Ziarul de Garda |