Anunțuri de Angajare

Angajăm Inspector Resurse Umane într-o companie internațională

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Inspector Resurse Umane

Companie internațională ce activează în Republica Moldova.

Responsabilități:

  • Coordonează întreg proces de angajare și concediere;
  • Este responsabil de registrul de evidență a salariaților
  • Asigură respectarea strictă a regulamentului intern și aplicarea politicilor HR;
  • Elaborează toate documentele necesare ce ține de Resurse umane;
  • Asigură la necesitate suport pentru alte departamente conexe.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunoașterea legislației muncii RM;
  • Experiență minimă de lucru 2 -3 ani în domeniul HR;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (reprezintă un avantaj);
  • Cunoașterea PC și MS Office – utilizator avansat, programele de profil sunt un avantaj.

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb60@search4staff.com

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant: IRU

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md