Angajam Dental Clinic Manager!

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Clinica Stomatologica angajeaza Dental Clinic Manager!

Printre cerintele de baza se enumera:

- Studii superioare finalizate;

- Abilitati de organizare si planificare a propriei activitati;

- Cunoasterea sistemului de operare Microsoft Office, Windows;

- Capacitatea crescuta de intelegere si ascultare;

- Capacitatea de a redacta rapoarte, de a sintetiza si clarifica informatiile;

- Personalitate ordonata, analitica si pragmatica.

- Cunoasterea limbii romane/ruse, engleza constitue un avantaj;

Responsabilităţi:

• Coordonează eficienta echipei;

• Monitorizează activitatea echipei și se implică activ pentru a atinge performanțele de deservire a pacientilor;

• Promovează imaginea companiei în conformitate cu cerințele și standardele acesteia;

• Întocmește evidența zilnică a pacientilor și raportează feedback-ul;

• Cunoaște și aplică adecvat prevederile notelor interne, procedurilor și instrucţiunilor specifice postului;

• Aplică metode personalizate de motivare a membrilor echipei;

• Aplică şi respectă valorile companiei;

• Defineşte obiectivele şi evaluează rezultatele individuale şi colective;

• Raporteaza săptămînal și lunar despre activitatea grupului cu referire la indicatorii de performanță prestabiliți;

• Propune și implementează strategii noi de comunicare cu pacientul;

Se considera un avantaj experienta de munca intr-o clinica stomatologica!

Program:

Orele de lucru: Luni - Vineri  9:00-18.00;

Doar candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi contactati pentru interviu.

CV-ul se va transmite la adresa de e-mail: elenastom81@gmail.com