Anunțuri de Angajare

Angajăm urgent Contabil!

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil

Companie națională ce activează în domeniul telecomunicațiilor.

Responsabilități:

  • Procesarea operatiunilor de intrare a stocurilor;
  • Procesarea operațiunilor de ieșire a stocurilor din depozit (mișcări interne, consum de materiale);
  • Întocmirea diverselor documente contabile primare;
  • Procesarea operațiunilor de inventariere;
  • Procesarea operațiunilor de întrare și ieșire a mijloacelor fixe.

Cerințe:

  • Studii superioare: contabil;
  • Experiență de muncă - minim 3 ani în domeniul contabil;
  • Cunoștințe solide în domeniul contabilității și fiscalității;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Dorința și capacitatea de a învăța;
  • Responsabilitate și flexibilitate.

Beneficii:

  • Pachet social;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie cu renume național;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb60@search4staff.com

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant:  CN1

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md