Anunțuri de Angajare

Key Account Manager

HR-Consulting (search4staff.com)– la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie în domeniul businessului electronic în Republica Moldova.

Responsabilități:

- Promovarea produsului;

- Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM;

- Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;

- Negocierea și semnarea contractelor;

- Atragerea noilor parteneri.

Cerințe:

-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare;

-  Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări, FMCG, servicii bancare;

-  Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/ serviciului;

-  Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);

-  Cunoașterea calculatorului (MS Office);

-  Abilități de negociere;

-  Permis de conducere cat B.

Beneficii:

- Graficul 9:00 - 18:00;

- Angajare oficială;

- Pachet social;

- Salariu fix + premii (la îndeplinirea planului);

- Participarea la traininguri.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb60@search4staff.com

Telefon de contact: 022-202986

În CV indicați codul postului vacant: K1N

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.