We're hiring!Spanish Purchasing Manager

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Compania germana Eminia Trading GmbH angajeaza:

Spanish Purchasing Manager

Responsabilitati de baza:

- Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei

- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte

Cerinte:

- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Spaniola
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte minime de operare PC

Se ofera:

- Salariu Net de 350 Euro + comision min. 200Euro
- Prinzurile achitate
- Training-uri

Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com  si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

Organizații vizate: MTeam |