Anunțuri de Angajare

Coordonator programe de instruire/Event manager.

tva calcule

Dacă ești proactiv și interesat de dezvoltarea continuă, aplică ACUM!

Aptitudini:
• Studii superioare în domeniu
• Experiență în marketing și în organizare de evenimente
• Gândire strategică și creativă
• Capacități de planificare și organizare
• Abilități excelente de comunicare
• Abilități de negociere și vânzare
• Bune cunoștințe de operare MS Excel, Word
• Cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilități:
• Elaborarea conceptului de eveniment
• Elaborarea calendarului de evenimente și implementarea acestora
• Promovarea evenimentelor pe diverse platforme
• Completarea grupelor la seminare/cursuri, prin contactarea la telefon, email, etc.
• Asigurarea logisticii fiecărui eveniment
• Relaționare cu clienții, identificarea de noi clienți
• Vizite la clienți, prezentări, promovarea serviciilor
• Crearea parteneriatelor
• Completarea grupelor la seminare/cursuri
• Prezența la evenimente și îmbunătățire continuă
• Întocmirea dărilor de seamă necesare
• Cunoștințe de operare MS Office

Noi îți oferim
• Acces la instruiri de dezvoltare profesională
• Salariu motivant, dependent de performanțele tale
• Echipă tînără și energică
• Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii
• Angajare full time

Dacă ești interesat, expediază CV-ul la adresa hello@pro-active.md

Gazduit pe amplica.md