Tipografia Nova-Imprim angajează Marketing Manager

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Cerinţe:

  • Virsta mai mare de 22 de ani
  • Studii relevante
  • Cunoaşterea limbii române, engleze şi ruse
  • Capacitatea de comunicare cu clienţii
  • Cunoaşterea calculatorului
  • Experienţa este un avantaj

Responsabilităţi:

  • Pregătirea ofertelor şi plasarea comenzilor în producere
  • Căutarea de noi clienţi
  • Comunicarea cu clienţii
  • Monitorizarea achitărilor față de tipografie

 Tipografia asigură:

  • Salariul depinde de volumul de vînzări
  • Salariu stabil, pachet social
  • Salariul de la 5,000 lei -10,000 lei  + % din vînzări

CV de prezentat pe adresa roman@novaimprim.md

Telefon de contact  022-311-192

Organizații vizate: Tipografia Nova-Imprim SRL |