Tipografia Nova-Imprim angajează Specialist Prepress

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Cerinţe:

  • Virsta mai mare de 24 de ani
  • Studii relevante
  • Cunoasterea calculatorului si programelor pentru design si machetare - Adobe Illustrator, Adobe InDesign,  QuarkXPress
  • Cunoaşterea limbii române şi ruse
  • Capacitatea de comunicare cu clienţii
  • Experienţa este un avantaj
  • Orarul de lucru de luni pînă vineri

 Responsabilităţi:

  • Machetarea cărţilor, broşurilor, si altor produse poligrafice.
  • Pregătirea pentru tipar.
  • Pregătirea peliculelor pentru tipar offset.
  • Operator la printer color.

 Tipografia asigură

  • Salariu stabil, pachet social
  • Salariul depinde de volumul de lucru efectuat.

CV transmiteţi pe e-mail roman@novaimprim.md

Telefon de contact 022-311-192

Organizații vizate: Tipografia Nova-Imprim SRL |