Anunțuri de Angajare

Angajam! Manager achizitii de produse hardware - UK Market

Manager achizitii de produse hardware - UK Market

mijlociu

 Hr@mteam.md

Cerinte:

- cunoasterea limbii engleze la nivel inalt

- abilitati de comunicare, negociere si prezentare

- abilități avansate de MS Office, Skype, e-mail

- nu este necesara/obligatoriu experinta de lucru

 Responsabilitati:

- promovarea si achizitionarea produselor din domeniul hardware

- participarea la negocieri si realizarea planului de achizitii

- administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti

- studierea pietei si identificarea clientilor juridici potentiali

Beneficii:

- pachet salarial atractiv si tichete de masa

- program de lucru stabil, 5 zile pe saptamina, 8 ore pe zi

- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala

 -oficiu modern in centrul orasului

Gazduit pe amplica.md