Job!!! Manager achizitii cu clientii juridici din Spania

Ajută-ne să distribuim acest articol:

an young and dynamic team with central office in Germany is currently looking for a:2016 11 16 11 10 14 logo

Manager achizitii cu clienti juridici din Spania

Responsabilitati de baza:

- Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea  produselor

- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte

- Negocierea preturilor de achizitie

- Cautarea de noi clienti

Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Spaniola
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte de operare PC (G docs, Skype, mail)

Se ofera:

- Salariu motivant si prinzurile achitate
- Training-uri
 -Posibilitatea de avansare in cariera
- Oficiul in centru orasului.

Asteptam CV-ri la: hr@toysgmbh.com

Organizații vizate: MTeam |