Anunțuri de Angajare

Contabil (evidenta mijl. de transport)

HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

Cerințe

  • Experiența de lucru ca contabil
  • Utilizator confident al programelor 1C 8, MS Office
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă

Oferta

  • Salariu motivant (negociabil în dependență de experiență)
  • Programul 8:30-18:00
  • Posibilitatea creșterii și formării continue
  • Prânz gratuit
  • Locul de muncă pe Botanica;

Responsabilități

  • Lucru cu extras din foi de parcurs, actele lucrărilor executate, contul și prelucrarea acestora;
  • Lucrează cu datele din 1C
  • Lucru conform regulilor fiscale si contabile in evidenta mijloacelor de transport proprii si in locatiune, casarea combustibilului, evidenta anvelopelor si acumulatoarelor.

Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:

tv40@search4staff.com ;  Rog să se indice codul postului vacant CT la tema/subiectul email-ului.

Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876557, +373 69638007.

Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

Gazduit pe amplica.md