Anunțuri de Angajare

ONG Automobil Club din Moldova angajează office manager

Anunț angajare – Office Manager (Secretar-asistent), ONG Automobil Club din Moldova

Program: 8 ore, full time

Cerințe:

  • studii superioare
  • comunicare foarte bună si atitudine diplomatică
  • rigurozitate si organizare
  • persoana echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă si amabilă
  • corectitudine, seriozitate, sinceritate si dispunere la colaborare
  • cunostinte bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.
  • limba romană scris/vorbit fluent
  • limba engleză scris/vorbit fluent
  • alte limbi straine vor fi un plus

Responsabilități:

  • activități de administrare a oficiului
  • contactare si preluare apeluri telefonice / email-uri
  • menținerea legăturilor cu clienții
  • gestionarea documentelor
  • gestionarea conținutului de pe pagina web a companiei și rețelele sociale

Beneficii oferite:

  • salariu corespunzator unui program full time, cu perspectivă de creștere
  • mediu de lucru profesional.

Perspectiva de promovare ulterioară la pozitie de manager si coordonare a proiectelor.

CV-urile cu foto inclus se vor trimite la office@acm.md

Selectarea candidaților pentru interviu se va efectua pînă pe 24 noiembrie și candidații selectați vor fi ulterior invitați la sediul organizației pentru convorbire.

Gazduit pe amplica.md