Anunțuri de Angajare

Specialist aprovizionare (Junior)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Specialist aprovizionare

Compania:
Companie FMCG, lider international si lider pe piata Moldovei

Responsabilitati principale:
•Planificarea, organizarea si dirijarea procedurii de livrare a bunurilor si serviciilor de la furnizor la fabrica, conform Procedurii de Achizitii.

Cerinte de baza:
•Experienta in domeniu 1-3 ani . Se accepta si experienta minima, instruirea are loc in companie
•Cunoasterea limbii engleze – nivel mai sus de mediu. Cunoasterea fluenta – reprezinta un avantaj
•Cunostinte operare PC – pachetul Office avansat (SRM, Excel, alte programe)
•Flexibil , atent la detalii, rezistent la stres, orientare spre rezultat;

Compania ofera:
•Salariu motivant si bonusuri aditionale
•Prinz gratuit
•Sala de sport gratuita
•Cursuri de limba engleza gratuite

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM

Telefon de contact : 022-876556

In CV indicati codul postului vacant: SA-B- civic

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md

Find us on Google+
Google