Anunțuri de Angajare

Manager de Achzitii pentru clienti din Franta

Companie Germana localizata la Chisinau este in cautare de Manager de Achzitii pentru clienti din Franta

Responsabilitati de baza:
- Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea  produselor
- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte

- Negocierea preturilor de achizitie

- Cautarea de noi clienti

Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Franceza
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte de operare PC (G docs, Skype, mail)

Se ofera:

- Salariu motivant si prinzurile achitate
- Training-uri
 -Posibilitatea de avansare in cariera
- Oficiul in centru orasului.

Asteptam CV-ri la: hr@mteam.md

Gazduit pe amplica.md

Find us on Google+
Google